Close

Prekių grąžinimas


Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2011 m. gruodžio 23 d. įsakymu Nr. 4-959 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.
Norėdamas grąžinti prekę (-es), vadovaudamasis 6.1 punktu, Pirkėjas turi pranešti Pardavėjui el. paštu: info@apsirenkpigiau.lt. Pardavėjas atsiųs prekių grąžinimo dokumentą, kurį Pirkėjas privalo užpildyti ir pateikti Pardavėjui kartu su grąžinamomis Prekėmis.
Grąžinant prekes būtina laikytis šių sąlygų:

Brokuotas ar nepatikusias prekes privaloma grąžinti per 14 dienų nuo prekių gavimo datos;
Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje ;
Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.);
Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, ir užpildytą grąžinimo dokumentą;
Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti Pirkėjo grąžinamas prekes, jei buvo nesilaikoma prekių grąžinimo sąlygų;
Prekių grąžinimas vykdomas Pirkėjo pasirinktu būdu;
Pirkėjui tenka prekių grąžinimo išlaidos; Jeigu yra grąžinama brokuota prekė, grąžinimo išlaidas padengia Pardavėjas.
Pinigai už grąžintas prekes grąžinami tik banko pavedimu pervedimu į mokėtojo banko sąskaitą per 5 d.d. nuo grąžintų Prekių gavimo momento. Pardavėjas neprisiima atsakomybės dėl pavedimo už grąžintas prekes vėlavimo ar nepadarymo, jeigu Pirkėjas klaidingai pateikia arba nepateikia grąžinimui reikalingų duomenų.

Jeigu Pirkėjas, užsisakęs prekių už didesnę nei 29 € sumą ir pasinaudojęs nemokamo siuntimo pasiūlymu, nusprendžia jas grąžinti, pradinio siuntimo išlaidos tampa jo atsakomybė, ir yra nuskaičiuojamos nuo grąžinamos sumos.

Prekių į kitą spalvą arba dydį nekeičiame. Klientas, gražinęs prekes ir atgaves pinigus, gali suformuoti naują užsakymą ir užsisakyti kitą dydį arba spalvą.


Close